Сподіваємося, вам подобається наш новий сайт. Давайте зробимо його ще кращим разом!

Відгуки партнерів

Олеся Жулинська директор із зв‘язків з громадськістью компанії «Кока-Кола Україна» Олеся Жулинська директор із зв‘язків з громадськістью компанії «Кока-Кола Україна»

Компанія Coca-Cola працює у більш ніж 200 країнах світу та у 115 з них підтримує понад 280 програм фізичної активності. В Україні ми допомагаємо реалізовувати низку проектів національного масштабу, що мають істотний суспільний резонанс. Надзвичайно високий інтерес, який викликає ініціатива «Клич друзів — граймо разом!», підтверджує правильність наших кроків на цьому шляху, і ми раді підтримувати Фонд Кличко у цьому проекті

Аліса Лаврентьєва Panasonic Ukraine Аліса Лаврентьєва Panasonic Ukraine

Досягнення - це очевидний результат спільної роботи нашої Компанії з Фондом. Популяризація екологічної культури серед юного покоління нашої країни. Здобуття Переможцями проекту права представляти Україну на всесвітньому змаганні. Але найголовніше досягнення, на мій погляд - це команда однодумців Фонду, які з душею роблять добрі справи. Дякуємо Вам та бажаємо натхнення і можливостей!

Наталія Ларченко Ulichnaya eda Наталія Ларченко Ulichnaya eda

Команда Фонду Кличко зарекомендували себе професіоналами в організації соціальний проектів, які відрізняються прозорою процедурою збору коштів та наступною звітністю перед партнерами й аудиторією. Головна причина успіху їхніх акцій полягає в націленості на результат та злагодженій роботі усіх учасників команди. Нам приємно бути частиною їхніх проектів, адже спільними зусиллями ми робимо велику справу.

Роман Тугашев Ulichnaya eda Роман Тугашев Ulichnaya eda

Робота з Фондом Кличко була однією з ключових напрямків соціальної відповідальності нашого бренду. За період нашої співпраці вдалося зібрати більше 78 тис.грн., і такий результат говорить сам за себе. Нам імпонують не лише цілі фонду, який має на меті допомогу та розвиток молодого покоління, але й підхід до організації роботи: креативна реалізація активностей, активне залучення волонтерів та інтерактивність в спілкуванні з аудиторією.

Людмила Притула Samsung Людмила Притула Samsung

Компанія Samsung Electronics Ukraine у співпраці з Фондом Кличко та Міністерством охорони здоров'я України у 2014-2015 роках реалізувала ініціативу "Самсунг. Надія для дітей" по привертанню уваги громадськості до проблем своєчасного діагностування раку у дітей. Від імені компанії Самсунг вдячна співробітникам Фонду за високий професіоналізм у координації роботи експертної групи проекту та прозору закупівлю обладнання на кошти компанії Самсунг

Наталія Тимошенко Nestle Наталія Тимошенко Nestle

Фонд ставить перед собою цілі із фізичного виховання молоді України і це завдання співпадає з цілями Нестле. Відчувається досвід робочої команди Фонду, розуміння процесу на націленість на результат.

враження з