Школа успіху

Школа успіху – це безкоштовний літній проект, покликаний розкрити особистісний потенціал у підлітків і розвивати навички самостійних активних дій та відповідальної й цілеспрямованої поведінки.

Коли ти молодий і амбіційний, мрієш змінити світ, але не знаходиш команду однодумців - важко розрахувати на успіх. Коли твої прагнення до самореалізації не підтримали в юному віці, важко сподіватись на успішне становлення в дорослому житті. З 2011 року Klitschko Foundation започаткував літній освітній проект. Для підлітків - це унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший вагомий крок на шляху до своєї мети. 

"Школа успіху" допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії. Під керівництвом менторів вони вчаться працювати в команді, розробляють власні проекти та обговорюють їх з відомими бізнесменами та громадськими діячами, вчаться презентувати власні ідеї. Потреби та особливості хлопчиків і дівчаток у підлітковому віці відрізняються, тому з 2016 року для них розроблено різні програми. 

До Школи успіху 2017 залишилося

Реєстрація на проект

З 1 березня по 31 березня 2017 року реєструйся в системі my.klitschkofoundation.orgЗаповнюй свій профіль у системі.

Обирай пункт “Взяти участь у Школі успіху” та вписуй відповідь у кожне поле анкети:

1)      розкажи про себе, сім’ю та школу;

2)      завантаж свою фотографію;

3)      запиши відеозвернення тривалістю в 1 хвилину з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи, чому саме ти маєш стати учасником освітнього проекту Школа успіху. Надай посилання на нього з будь-якої соціальної мережі (Вконтакте, YouTube); Зверни увагу! Відео має бути на твоїй сторінці включно до 17 квітня!

4)      отримуй додаткові бали у системі за репост посилання на реєстрацію у соціальних мережах.

Півфінал

17 квітня 2017 року Фонд Кличко оголосить 300 переможців першого етапу конкурсу.

З 17 по 28 квітня 2017 року з 10:00 до 19:00 буде проведено співбесіду з переможцями першого етапу конкурсу за телефоном, який ти вкажеш у анкеті.

Фінал

5 травня 2017 року ми оголосимо переможців безкоштовного освітнього проекту "Школа успіху" від Klitschko Foundation.

Місце і час проведення

Київ, офіс Klitschko Foundation.

Школа для дівчат: 2-11 липня 2017 року

Школа для хлопців: 16-25 липня 2017 року

 • 1148 дітей
  взяли участь
 • 9527 анкети
  отримав фонд
 • 7 проектів
  вже проведено

Хто може взяти участь?

До участі запрошуються хлопці та дівчата віком 14-15 років.

Учасники “Школи успіху” 2016 не можуть брати участь у цьому конкурсі.

Борись за свою мрію!

переглянути

Якщо у тебе виникли запитання - телефонуй у будні дні з 10:00 до 19:00 за номером +38 (050) 330 03 04. Запитуй менеджера «Школи успіху» - Валерію Іжик. Або звертайся за допомогою до онлайн-помічника в системі my.klitschkofoundation.org

 

Команда проекту

 • Валерія Іжик

  асистент проектів

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Стажування

Ми надаємо можливість мотивованим та амбіційним студентам взяти участь у стажуванні та відчути себе частиною успішної команди!

 • 5 наборів стажерів
 • 1268 претендентів на місце стажера
 • 86 студентів стали стажерами
детальніше про проект