Школа Успіху

Школа Успіху – це літній освітній табір для обдарованих дітей, який покликаний розкривати особистий потенціал і розвивати у дітей навички самостійних активних дій та відповідальної й цілеспрямованої поведінки.

Коли ти молодий і амбіційний, мрієш змінити світ, але не знаходиш команду однодумців - важко розрахувати на успіх. Коли твої прагнення до самореалізації не підтримали в юному віці, важко сподіватись на успішне становлення в дорослому житті. Адже сучасна система освіти, як вірно підмітила Долорес Амбрідж, спрямована не на практичне застосування знань у житті, а на успішну здачу іспитів. Фонд Кличко вирішив допомогти і змінити ситуацію і з 2011 року розпочав літній освітній проект для хлопців та дівчат 12-16 років - це унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший найголовніший крок на шляху до своєї мети. 

 • 5 років існує проект
 • 1024 дитини взяли участь
 • 6000 анкет отримав фонд

Щороку учасниками проекту стають близько 150 дітей, які протягом двох тижнів навчаються діяти та бути успішними, вони випробовують власні сили у реальних проектах та отримують безцінний практичний досвід. У цікавій ігровій формі діти отримують знання та навички, які знадобляться їм в подальшому житті. Ми віримо, що успіху досягає лише той, хто відкрив свій творчій потенціал і наполегливо працює над собою та своїм розвитком. Школа успіху покликана розкрити всю багатогранність талантів її учасників, дати інструменти для реалізації їх потенціалу та досягнення мети. Ми допомагаємо створювати ідеї і даємо знання та навички для їх реалізації.

 Фінансування проекту: здійснюється за рахунок коштів, зібраних під час Гала-вечору Фонду Кличко, грантів від міжнародних благодійних фондів та участі партнерів.

Борись за свою мрію! переглянути

Фотозвіти

Діти з усіх куточків України щороку приєднуються до нас. Приєднайся і ти та зроби нову позначку на нашій мапі!

Відгуки учасників

Тигран Согоян Тигран Согоян

"Школа Успіху" дала мені зрозуміти, що все, чого хоче досягти людина в своєму житті – реально. Я отримав величезний досвід роботи в команді і я старанно намагаюся втілити всі свої мрії. Формат проекту – дуже незвичайний. Я зміг познайомитися з цікавими людьми і розширити свій кругозір. Після участі в проекті мені вдалося переїхати до Києва і вступити до коледжу. Я, як і раніше, намагаюся займатися всім тим, що мені подобається. Я почав ходити на курси Англомовного Екскурсовода, а ще я почав малювати листівки і картини за допомогою комп'ютерних програм. Також я беру активну участь у всіх проектах Фонду. У "Школі Успіху" вигадав проект під назвою "Культурна Країна", в якому кожен з Вас може поділитися інформацією про визначні пам'ятки, красиві місця будь-якого міста чи села, а також про всесвітню історію та культуру. Будь-який з Вас може намалювати, сфотографувати, скласти вірш або пісню, написати статтю для того, щоб кожен міг дізнатися щось нове для себе про Україну та інші країни та відвідати ці місця.

Тарас Дорош Тарас Дорош

В Школі Успіху я навчився бачити світ по новому, мені дуже цікаво було вчитися і розвиватися як особистість у такому цікавому місці. Крім багатьох нових друзів, у мене залишилося багато вражень та приємних спогадів. Мені також сподобалося місце розташування Школи, сосновий ліс надзвичайно красивий. Я ніколи не забуду цю чарівну атмосферу.

Іванна Папушенко Іванна Папушенко

Участь у Школі Успіху дає невичерпний запас знань, енергії, бажань і цілеспрямованості. Особисто для мене, ШУ стала храмом лідерства і успішності. Кожного разу, пригадуючи моменти релаксації з гуру Владою, я постійно повертаюся в ті теплі і неймовірно щасливі дні, коли все для мене було ідеально. Слова Влади неначе зараз сказані: " Ви повертаєтесь сюди, де завжди вас підтримають, де є ваші нові друзі, де ти повністю можеш морально відпочити!" Ці слова конкретно і описують всю цю атмосферу в School of success!

Дарина Крячко Дарина Крячко

Школа Успіху – це найліпший табір у світі, який потрібен кожній дитині. Нема кращого у світі місця, де людина може відкрити у собі нові здібності, познайомитися з цікавими людьми і отримати знання, які у майбутньому допоможуть нам досягти успіху. Мені дуже запам'ятався той час, коли я тільки проходила відбір до табору, заповненювала анкету і співбесіду по телефону. Для мене це був дуже хвилюючий момент, до якого я завчасно готувалась. Найбільшу радість я відчула саме тоді, коли побачила своє ім'я у списку учасників Школи Успіху. Хоч шлях до Києва був важкий, я поїхала до табору. Усе, що було у таборі: квести, заняття з гуру і психологами, люди Х, майстер-класи, концерти у Зеленому театрі, птахи з паперу, дискотеки і спорт, навчало нас бути людиною, пізнавати себе і свої вміння.

Дорога до успіху

 • Крок 1: подати заявку
 • Крок 2: пройти співбесіду
 • Крок 3: провести два тижні в Школі успіху
 • Крок 4: отримати корисні навички та знання для досягнення успіху

 

Команда проекту

 • Аліна Носенко директор
 • Віктор Колесник директор департаменту спортивних проектів
 • Дмитро Крижанівський молодший менеджер зі спортивних проектів
 • Ганна Терлецька менеджер проектів

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Falling Walls Lab Kyiv

Falling Walls Lab є новим міждисциплінарним форматом конференцій для молодих геніїв. Вона дає можливість презентувати свою ідею у науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері всьому світу!

 • 63 заявки на участь
 • 11 експертів оцінювали виступи
 • 30 талантів презентували ідеї
детальніше про проект