Тепло для дітей: Klitschko Foundation та Hargassner передали сучасне опалювальне обладнання центру Save Ukraine
9 Березня 2026 · 2 хвилини читання
Благодійний фонд Klitschko Foundation у партнерстві з австрійською компанією Hargassner забезпечили автономним теплом центр Save Ukraine, де проживають родини з дітьми, евакуйовані з тимчасово окупованих територій та зон бойових дій.
В межах співпраці фонд отримав та передав центру Save Ukraine потужну опалювальну систему Eco Air Box 180, бункер для пелет та всі необхідні комплектуючі. Це обладнання гарантує безперебійне теплопостачання для дітей, які пройшли через складні випробування війною та окупацією.
— Сьогодні наш обов’язок — не лише повертати українських дітей в безпеку, а й створювати для них гідні та теплі умови тут. Кожна дитина, яка пережила окупацію, має відчути, що про неї дбають. Ми вдячні нашим партнерам з компанії Hargassner за цей важливий внесок у стійкість та захист тих, хто потребує цього найбільше. Разом ми сильніші, — зазначає Володимир Кличко, співзасновник Klitschko Foundation.
Директорка Klitschko Foundation Ангеліна Осадча відзначила стратегічну важливість такої взаємодії:
– Партнерство з Hargassner — це приклад того, як світові лідери в індустрії опалення діють оперативно та ефективно в умовах криз. Для Klitschko Foundation велика честь бути партнером у реалізації таких проєктів. Впевнена, що цей кейс стане фундаментом для подальшої співпраці, адже ми довели, що здатні долати будь-які логістичні та технічні виклики заради спільної мети.
Микола Кулеба, голова Save Ukraine, підкреслив, що така допомога є критично важливою для підтримання життєдіяльності центру в умовах енергетичних викликів. Передана система дозволить центру бути енергонезалежним та забезпечувати комфортну температуру в приміщеннях протягом усього опалювального сезону.
Klitschko Foundation продовжує залучати міжнародних партнерів для підтримки української молоді та забезпечення критичної інфраструктури дитячих закладів.
Klitschko Foundation
Автор
Інші новини
Проєкт «Розквітай» стартував: 24 підлітки розпочали шлях до ментального відновлення в Португалії
Aspen Teens: Fight for UA Dream: Оголошено набір на семінар для підлітків
Klitschko Foundation відкриває набір на проєкт School of Resilience для українських підлітків
Klitschko Foundation отримала обладнання для підтримки українців: сонячні панелі та медичні ліжка
Володимир Кличко звернувся до українських підлітків у четверту річницю повномасштабного вторгнення
«Ментальна варта» запускає тестування емоційного стану в школах Києва
71% підлітків не хочуть їхати з України: Klitschko Foundation представив результати дослідження
Про незалежність, молодь і віру в майбутнє — звернення від директорки фонду до Дня Незалежності України
Три мільйони українців за 22 роки: Благодійний фонд Klitschko Foundation на свою річницю підбив результати
Ментальна підтримка та серфінг: Klitschko Foundation відкриває новий набір на проєкт «Розквітай» для підлітків
Стартував другий етап проєкту «Грай за рівність», покликаного популяризувати спорт серед молоді
Klitschko Foundation запускає проєкт «Розквітай» для підтримки ментального здоров’я підлітків
Фільм «Грай за рівність» – у фіналі міжнародної премії Smiley Charity Film Awards
Запускається освітньо-лідерська платформа для вчителів та учнів старших класів
Klitschko Foundation відкриває набір на проєкт School of Resilience, навчальну програму для підлітків, які хочуть змінювати країну вже зараз
16 українських підлітків на шляху до демократії: стартував проєкт Democracy Hub in Switzerland
Понад 500 шкільних психологів і 2500 вчителів пройшли тренінги в рамках проєкту «Ментальна варта»
“Ген демократії: Наступне покоління зуміє більше за нас”, — Ангеліна Осадча
Ярмарок переможних ідей Falling Walls: Як отримати фінансування на свою ідею
Перший в Україні: Володимир Кличко відкрив унікальний боксерський майданчик
Діалог культур: Interexchange Academy об’єднує молодь з України та Німеччини.
Проєкт «Aspen Teens: Fight for UA Dream» об’єднав українську молодь для обговорення майбутнього України
Про досвід участі у проєкті від директорки Макарівського ліцею №2
Екватор проєкту Aspen Teens: Fight for UA dream, а як справи в учасників?
Володимир Кличко взяв участь у благодійному гала вечорі, організованому St. Moritz Celebrity Golf Cup
Підтримайте українців разом із Klitschko Foundation через гуманітарну допомогу
Новий напрям роботи Klitschko Foundation: надання гуманітарної допомоги
#історія2021 Як завдяки спорту та фізичному вихованню гармонійно розвивати особистості дітей
Долучайтесь до діджитал-проєкту про цінності демократичного суспільства — Democracy Hub
Шукаємо асистента/ку у комунікаційний відділ Klitschko Foundation